Yaz Okulu

Yağmur Etüt Merkezinde yaz okulu, okulların yaz tatiline girmesi ile başlar ve okulların tekrar açılması ile sona erer.

19 Eylül 2017 tarihinde başlayan 2017-2018 eğitim-öğretim 08 Haziran 2018 tarihinde kapandı. 2018-2019 eğitim öğretim yılı ise 17 Eylül 2018 tarihinde tekrar başlayacak.

2018 yaz tatili Yoğun bir okul döneminden bunalarak çıkan öğrencilerimiz eğer yaz tatilini de Ankara'da geçirecekler ise daha fazla bunalmaya başlayacaklar. Hem sıcak yaz günleri, hem evde tıkanıp kalmak, hem de okul arkadaşlarından, okul oyunlarından ayrı kalmışlığın verdiği yalnızlık ile başbaşa kalan öğrencilerin yardımına Yağmur Kişisel Gelişim Kursu yetişiyor.

Ankara Yenimahalle Demetevler Yaz Okulu6-14 yaş aralığındaki çocuklarımızın yaz tatillerini kabustan eğlence dünyasına çevirmek isteyen veliler için yaz okulu da bir fırsat.

Yenimahalle Yaz Okulu arayışlarında sizleri harika programları ile Demetevler'de faaliyet gösteren ve tüm Yenimahalle'ye hizmet veren Eylül Etüt Merkezi'ne bekliyoruz.

Yaz okulu nedir?

Yaz okulu okulların tatil olmasıyla başlayan ve okulların yeninden açılması ile sona eren yaz tatili süresince okula gitmeyen öğrencileri spor, eğlence ve eğitim başlıkları altında çeşitli aktivitelerle geliştiren kısa süreli okuldur.

Amaç yaz tatili süresini en eğlenceli, en verimli bir şekilde değerlendirmektir.

Yaz okulu anne babaların çocukluğunda yapmak istedikleri ama imkanlar doğrultusunda yapamadıkları herşeye çocuklarının ulaşabilmesi dileklerinin gerçekleştiği yerdir.

Yaz tatili ile okuldaki arkadaşlarından ayrılan çocukların evde tıkanıp kalmasını önleyen ve hergün farklı bir aktvitenin kendilerini beklediği eğlenceler zinciridir.

Yaz okulu eğlenceli programlarının yanında öğrenciyi sıkmadan verdiği tekrar dersleri ile de yıl boyunca okulda öğrendiklerini unutmasını engelleyen bir sistemdir.

Yaz okulu faaliyetlerinde, ekip çalışması, zaman yönetimi, planlama, koordine etme, problem çözme, yaratıcılık, drama, kendine güven, eleştiri ve analitik düşünce gibi seçmeli olmayan yetenek ve becerilerin geliştirilmesini amaçlanmaktadır. Her çocuk, programdaki tüm etkinliklere katılır.


yaz okulu ankara üniversitesi, ankara yaz okulu fiyatları 2016, ankara yaz okulu adresleri, yaz okulu ankara keçiören, ankara yaz okulu tavsiye, çayyolu yaz okulları, ankara yaz okulları fiyatları 2015, yaz okulu ankara eryaman